Landmark Nutraceuticals Co., Limited
Najpopularniejsze w Chinach Steroid Raw Powder Marketplace

10 lat doświadczenia w dostawach, najwyższa jakość w branży

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyProszek trenbolonowy

99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8

Great Product and Service Tim USA I recently started using Landmark Chem and i am extremely happy with your product and service.

—— Joe

I've dealt with landmark for s long time now and they have been exceptional every time.

—— Breno

Exceptional product and customer service. I've recently received my first order and I could not be more pleased. The product is of a high quality.

—— Kevin

Just received first order. Great customer service and fast shipping. Can't wait to do more business.

—— Erick

Im Online Czat teraz

99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8

Chiny 99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8 dostawca
99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8 dostawca 99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8 dostawca 99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8 dostawca 99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8 dostawca

Duży Obraz :  99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LANDMARK
Orzecznictwo: GMP&USP32
Numer modelu: Weryfikacja HPLC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Competitive
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po pobraniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin i Bank Wire
Możliwość Supply: 10-500 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 10161-33-8 Wygląd: Krystaliczny proszek
Czystość: > 99% Kod HS: 3004409061
Gatunek: Farmaceutycznej Specyfikacja: GMP, ISO9001; USP; BP
Przesyłka: EMS, Fedex, DHL, USPS Użycie: Dla dorosłych

99% proszku enantanowego hormonu farmaceutyczno-hormonowego trenbolonu 10161-33-8

Aplikacje:

Trenbolon jest znacznie silniejszy niż testosteron i ma wpływ, który jest aż trzy razy większy w miligramach w przeliczeniu na miligram. Podobnie, możemy spodziewać się pewnego poziomu androgennych efektów ubocznych przy użyciu tego związku. Skóra tłusta, agresywne zachowanie, trądzik i wypadanie włosów nie są więc rzadkie podczas cyklu z tym steroidem. Androgenny charakter tego leku sprawia, że ​​jest to bardzo ryzykowny przedmiot dla kobiet, a prawdopodobieństwo wystąpienia objawów wirylizacji jest bardzo wysokie w przypadku tak silnego androgenu.

Trenbolon jest także znacznie silniejszy niż testosteron w hamowaniu endogennej produkcji androgenów. Wyjaśnia to fakt, że estrogen nie jest jedynym winowajcą z ujemnym hamowaniem zwrotnym, ponieważ tutaj nie ma nagromadzenia tego hormonu, o którym tutaj mowa. Istnieje jednak pewna aktywność jako progesteron związany z tym związkiem, ponieważ trenbolon jest pochodną 19-nortestosteronu (nandrolonu) (cecha charakterystyczna tych związków).

Trenbolon-Enanthate Cycles & Dose:

Bez względu na cel, czy to jest zbieranie lub wycinanie najbardziej znajdzie Trenbolon-Enanthate, aby być bardzo skutecznym w zakresie 300mg-500mg tygodniowo z 400mg na tydzień, ogólnie jest bardzo solidną dawką. Tak, możesz użyć więcej, ale większość uzna, że ​​dawki, które osiągają ponad 500 mg tygodniowo, są mniej przyjazne dla efektu ubocznego, zwłaszcza jeśli wchodzą w zakres 600 mg tygodniowo i prawie na pewno, jeśli przekraczają 700 mg na tydzień. Bez względu na dawkowanie, większość z nich osiągnie 8 tygodni, by przynosić efekty przy 12 tygodniach używania, na ogół w miarę możliwości. Jeśli twój cykl zostanie przedłużony po 12 tygodniach, zwykle najlepiej jest zastąpić inny hormon anaboliczny w miejscu Trenu, aby utrzymać postęp przy życiu; tak, nasze ciało się dostosuje.

Co do tego, z czym powinieneś włożyć Trenbolon-Enanthate, po prostu wybierz, co chcesz, ponieważ ten hormon dobrze układa się ze wszystkimi sterydami anabolicznymi. Jednak wysoce zalecane jest, aby testosteron był częścią twojego sterty, ponieważ trenbolon w jakiejkolwiek formie znacznie stłumi naturalną produkcję testosteronu. Wiele osób uważa również, że suplementacja hormonem T-3 jest bardzo przydatna, ponieważ poziomy spadają, gdy obecny jest Tren. Ponadto, ponieważ odpowiedzialne stosowanie jest ważne, dobry plan terapii post cyklu (PCT) powinien nastąpić po zakończeniu cyklu. W przypadku Trenbolonu-Enanthate, jeśli twój cykl kończy się z tym steroidem w grze, twój PCT nie będzie chciał rozpocząć, dopóki nie upłyną co najmniej 2 tygodnie od ostatniego wstrzyknięcia.

Szczegóły kontaktu
Landmark Nutraceuticals Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ferris

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)